Widma Hadesa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Widma Hadesa

Pisanie by Admin on Pon Paź 09, 2017 11:30 pm

Widma "Spectranie", to armia Hadesa zasilana przez 108 wojowników. Wszyscy z nich mieszkają w krainie podziemia, świecie zmarłych, gdzie każdy z nich spełnia określone zadanie. Między innymi znaleźć wśród nich można sędziów, przewoźników, którzy utrzymują porządek i chronią swój świat, a także wymierzają kary grzesznikom.
Hades stworzył 108 Widm w czasach starożytnych, a jego celem było stworzenie armii, która siłą rywalizowałaby ze Złotymi Rycerzami Ateny. Posiadają swoje własne zbroje, którym patronują Niebiańskie i Ziemskie Gwiazdy.

Dusze Widm zapieczętowane są w wieży oddalonej od 1000 mil na zachód od Gór Lushan. Niemniej jednak, pieczęcie wytrzymują tylko 250 lat i kiedy ich moc zniknie, Widma atakują świat żywych. Reinkarnacje 108 Widm są zwiastunem początku Świętej Wojny.
Gdy pieczęć znika, dusze Widm błąkają się po świecie, szukając ludzkich nosicieli, którzy są przeznaczeni do bycia naczyniem dla Widm. Po przejęciu ludzkich ciał, zmieniane są one do momentu, aż przeistaczając się w prawdziwe demony Podziemia.

Widmami przewodzą Sędziowie, zaś wszystkie Widma odpowiadają przed Pandorą, prawą ręką i siostrą Hadesa, której rola podobna jest do roli Wielkiego Mistrza w Sanktuarium Ateny. Do tego należy dodać także boga śmierci Thanatosa i boga snu Hypnosa, którzy postawieni są wyżej niż sama Pandora.
avatar

Admin
Admin

Liczba postów : 43
Join date : 02/10/2017

Kosmos
Zbroja:

Zobacz profil autora http://ssanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach